Події

Вечірка та презентація фільму "Пірати Карибського моря: Помста Салазара" 3D

25 травня, у четвер, кінотеатр «Україна» запрошує Вас на Вечірку та презентацію легендарної пригодницької комедії «Пірати Карибського моря: Помста Салазара» 3D !

Один з найвпізнаваніших персонажів в історії кіно повертається у славетній піратській пригоді! Розвіявши свою удачу по світу, капітан Джек Спарроу, виявляє, що за ним полює його давній ворог - жахливий Салазар з командою матросів-привидів. Щоб врятуватися, а поміж тим здобути повний контроль над морями, харизматичний капітан Спарроу має заволодіти могутнім артефактом — тризубом Посейдона.

На гостей заходу очікує презентація фільму, фотоколл, розважальна програма, яку представить ведуча вечора - Mc Zvezdnaya, частування від ресторану італійської кухні Fellini, а також супер призи від Bodo.ua.

Вечірка розпочнеться о 20:20, а перегляд фільму в «червоному» залі о 21:00.

Ваш квиток на сеанс є вашим запрошеннями на вечірку!
Квитки Ви можете придбати в касі кінотеатру.
Бронювання квитків: 044 279 67 50

Прем'єра документального фільму "“Ханна: Нерозказана історія буддизму"

27 травня кінотеатр "Україна" запрошує на прем'єру документального фільму “Ханна: Нерозказана історія буддизму”! Початок о 18:00.

Продюсери та режисери фільму: Марта Кесслер, Адам Пенні

“Ханна: нерозказана історія буддизму” розповідає історію Ханни Нідал та її пригоди під час поширення тибетського буддизму на Заході.
Історія починається її диким та ідеалістичним захопленням хіпі в Копенгагені та веде нас за Ханою й її чоловіком Оле в гедоністичне місто Катманду, де 1968 року вони стали першими західними учнями Його Святості Кармапи XVI — першого лами Тибету, який свідомо перероджується, та людини, котра змінить їхні життя назавжди.
Осердям фільму є унікальна та натхненна історія кохання Ханни й Оле та їхня непохитна відданість справі: принести буддизм на Захід.
“Ханна” досліджує буддійський ідеал свободи в усіх його проявах. Він є більш актуальним сьогодні, ніж будь-коли, і застерігає від того, щоб все тибетське вважати святим.

Показати події, що відбулись