Історія кінотеатру

Прем'єрний кінотеатр «УКРАЇНА», розташований за адресою: м. Київ, вул. Городецького, 5, відкрився після реконструкції 6 лютого 2001 року.

Ні для кого не секрет, що нинішній кінотеатр «Україна» по дизайну інтер'єру, якості обслуговування, місцю розташування та кінопрокатної політиці є першим в країні!

«Україна» — кінотеатр «прем'єрного показу». Це означає, що наші глядачі можуть побачити всі найважливіші новинки світового кінематографа одночасно з усім світом.

На сьогоднішній день в репертуарі кінотеатру традиційно:

  • найгучніші прем'єри вітчизняного, російського та світового кінематографа;
  • найцікавіші фільми з програм проходять в місті кінофестивалів;
  • дитячі ігрові та анімаційні фільми;
  • фестивалі світового кіно.

В обох залах кінотеатру встановлено новітнє кінопроекційне обладнання - семиканальна система Dolby Digital Surround Ex, яка функціонує у відповідності з акустичними вимогами «Dolby Laboratories Inc.». Її головна особливість в додатковому surround-каналі формату Dolby Digital, завдяки якому звук в кінозалі поширюється більш точно (на кожне крісло залу однаково), і передає всі тонкощі існуючих спецефектів. Цей канал відтворюється динаміками, розташованими за спиною глядача, в той час як основні лівий і правий канали - динаміками на стінах залів. За допомогою Dolby Digital Surround Ex у кожного глядача перебуває у залі посилюється відчуття реальності відбуваються на екрані подій.

У фойє кінотеатру відвідувачів не залишать наодинці 6 плазмових моніторів, відео-проектор, барвисті рекламні лайт-бокси, а також 2 бари з широким асортиментом традиційних закусок і напоїв. На другому поверсі кінокомплексу до послуг відвідувачів зручна літня тераса.

Відвідування кінотеатру «Україна» це справжнє свято для всієї родини. Влітку в ньому завжди прохолодно, взимку - тепло і в будь-який час року затишно, як вдома. Фойє кінотеатру виконано в класичному кінематографічному стилі.

У правому крилі кінокомплексу розташований цілодобовий ресторан італійської і французької кухні «Фелліні», готовий прийняти до 120 відвідувачів одночасно. У його меню - широкий вибір традиційної італійської пасти, а у винній карті крім класичного італійського, французького і грузинського набору вин, присутні також аргентинські і чилійські вина. Різноманітність пропонованих в ресторані коктейлів здатне задовольнити фантазію будь-якого відвідувача.

Кінотеатр міцно тримається на верхніх рядках світських хронік, щотижня організовуючи вечірки, присвячені прем'єрам фільмів, відкриттів кінофестивалів і кінофорумам. Такі заходи відвідують зірки кіно, шоу-бізнесу, телебачення та політики. Часто саме кінотеатр «Україна» є першою в країні майданчиком старту того чи іншого фільму, влаштовуючи допрем'єрні покази за кілька днів до офіційного релізу фільму в країні.

Без особливих перебільшень можна стверджувати, що сьогодні кінокомплекс «Україна» є найпопулярнішим і престижним місцем відпочинку киян.