Оренда зал

Оренда залу в кінотеатрі або оренда кінотеатру цілком - краще рішення по розміщенню великої кількості людей, медіаможливості для трансляцій відео і аудіо контенту.

Кінотеатр «Україна» має в своєму розпорядженні площею і технічними можливостями для проведення та організації заходів різного формату:

  • Конференцій
  • Презентацій
  • Семінарів і тренінгів
  • Корпоративних заходів
  • Закритих індивідуальних переглядів кінофільмів
  • Організацій розважальних програм і шоу
  • Кейтерингу: від перерв на каву до повноцінного харчування зі зміною страв від ресторану італійської кухні «Фелліні»

І ще маса інших варіантів підібраних спеціально для вас, враховуючи особливості і індивідуальність вашої компанії.

«Червона» (розрахований на 456 місць) та «Синя» (148 місць) зали кінокомплексу оснащені звукопоглинальними панелями і перламутровими, виконаними за новітніми технологіями екранами розміром 14,5 на 6,2 метра і 7,75 на 3,30 метра відповідно, а також комфортабельними кріслами іспанського виробництва «Love-seats» з підставками для води та повітряної кукурудзи.

В обох залах кінотеатру встановлено новітнє кінопроекційне обладнання - семиканального система Dolby Digital Surround Ex, яка функціонує відповідно до акустичних вимог «Dolby Laboratories Inc.». Її головна особливість в додатковому surround-каналі формату Dolby Digital, завдяки якому звук в кінозалі поширюється більш точно (на кожне крісло залу однаково), і передає всі тонкощі існуючих спецефектів. Цей канал відтворюється динаміками, розташованими за спиною у глядача, в той час як основні лівий і правий канали - динаміками на стінах зал. За допомогою Dolby Digital Surround Ex у кожного глядача знаходиться в залі посилюється почуття реальності відбуваються на екрані.

У холах можлива організація виставкових стендів різних форматів. За бажанням замовника можливо організувати додаткову охорону і орендувати спеціальне технічне обладнання для проведення заходу.

 

3D-тур по кінотеатру:goo.gl/SNxLyf

З питань оренди зал в кінотеатрі звертайтеся за телефонами 279-75-81 та 279-68-06 до відділу реклами до Альони Колпак.

E-mail: kolpak.a@kino-ukraina.com.ua 


Будемо Вам раді!