Реклама

Реклама в кінотеатрі є однією з найефективніших. Людина, яка прийшла в кіно, вже налаштований на позитивне сприйняття інформації.

Кінотеатр «Україна» має всі складові успіху просування вашої продукції: вигідне місце розташування, респектабельність, відмінну репутацію, високу відвідуваність і широке охоплення потенційних споживачів.

З питань розміщення реклами в кінотеатрі «Україна» звертайтеся за телефоном 279-66-47 до відділу реклами та PR Альони Колпак (kolpak.a@kino-ukraina.com.ua)

Рекламні ролики на великому екрані.

У холах кінотеатру «Україна» встановлені плазмові монітори, рекламні ролики на яких ротируються кожні 30 хвилин з 10:00 до 23:00. Носій - DVD.

Друкована реклама.

У холі нашого кінотеатру ви можете розмістити друковану рекламу різного формату: експозиції, розтяжки, банери, а також постери на лайт-боксах.

Реклама на фасаді.

На спільному фасаді кінотеатру «Україна» і Ресторанно «Фелліні» можливе розміщення брендмауера, розміром 26,4х9,3 метра.

Квитки, буклети, флаєри.

Кінотеатр «Україна» пропонує вам можливість розмістити імідж на зворотному боці квитка, а також на буклетах кінотеатру, які поширюються через касу. Ви також зможете поширити свої буклети і листівки на столах і стійках в ресторані «Фелліні».

Промо-акції, семплінги, промоутери.

Також ми пропонуємо вам проведення промо-акцій, семплінг через касу і в фойє, установку стендів, роботу промоутерів.

Реклама на сайті.

Ви зможете розмістити рекламу на сайті кінотеатру "Україна". Це може бути банер, логотип, активне посилання, новина або анонс.

Оренда зал.

Кінотеатр «Україна» з радістю надасть вам свої зали для проведення презентацій, прес-конференцій, семінарів, закритих кінопоказів, корпоративних вечірок та інших заходів. А ресторан «Фелліні» допоможе вам організувати фуршет, банкет і кава-брейк.

З питань оренди залів в кінотеатрі звертайтеся за телефонами
279-75-81 та 279-66-47
до менеджера відділу реклами
Колпак Альона (kolpak.a@kino-ukraina.com.ua)